Sirakūzų moterų lakrosas pateko į finalo ketvertą, 17:11 įveikęs Floridą (visa informacija)

Meaghan Tyrrell ieškojo atviros juostos ties 12 metrų žyma, ji pasuko į kairę ir susitiko su Floridos gynėju, tada pasuko į dešinę ir atsisuko į kitą. Meaghan Tyrrell bandė perduoti kamuolį, kai kamuolys nukrito ant žemės, kai jos lazda atsitrenkė į gynėjus.

Samas Swartas puolė paimti žemės kamuolio, tvyrant chaosui, o Floridos gynėjai puolė ją ieškoti kamuolio, kai nuaidėjo švilpukas. „Gators“ atkovojo kamuolį ir įtvirtino aštuntąją Sirakūzų ataką per pirmąsias 30 žaidimo minučių.

kaip nustatyti bitcoin miner

Mažiau nei po minutės Emily Heller įpjovė 8 metrus, atsidūrė prieš Sirakūzų vartininką Asą Goldstocką ir pasiuntė kamuolį į tinklą, kad 5 kėlinio pabaigoje rezultatas būtų išlygintas.

Šeštadienį NCAA turnyro ketvirtfinalyje 3-ioji Sirakūzai (16-3, 8-2 Atlanto vandenyno pakrantė) susitiko su 6-tąja Florida (18-3, 10-0 American Athletic). „Gators“ į rungtynes ​​įsitraukė turėdama 15 pergalių seriją, o varžovai per visas šio sezono rungtynes, išskyrus dvi, įmušė mažiau nei 10 įvarčių. Tačiau ketvirtfinalyje „Orange“ komanda įmušė 17 įvarčių prieš Floridą ir pateko į NCAA turnyro pusfinalį.