Sirakūzai svarų Bostono koledže Carrier Dome, 76-50 (visa informacija)

Per pirmąjį kėlinį susikrovę 25 taškų persvarą, Sirakūzai trečiadienio vakarą „Carrier Dome“ stadione iškovojo antrąją iš eilės Atlanto vandenyno pakrantės konferencijos (ACC) pergalę 76:50 prieš Bostono koledžą. Tai buvo 50th„Orange“ triumfas prieš „Eagles“ per 76 komandų tarpusavio susitikimus.

Buddy Boeheimas visus žaidėjus pelnė 22 taškus 9 iš 17 metimų, įskaitant keturis tritaškius. Marekas Dolezajus per paskutines ketverias rungtynes ​​surinko antrą dvigubą dublį, pelnęs 10 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių.

kada bus grąžinti mokesčiai 2021 m

Sirakūzai, kurie iškovojo savo didžiausią pergalę šį sezoną, trečiadienį, sausio 15 d., vėl rungtyniauja Carrier Dome ir Bostono koledže.

„Orange“ komanda 63:55 įveikė pratęsimą prieš šalies čempiono titulą ginančią Virdžiniją. „Orange“ gretose pirmavo Josephas Girardas III (19), Elijah Hughesas (18) ir Buddy Boeheimas (14). Devyni Boeheimo taškai buvo pelnyti per pratęsimą, įskaitant jo beveik pusę aikštės, 3 įmuštus skambant garsui. Jaunesnysis Marekas Dolezajus atliko rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 12 kamuolių, o tai yra jo karjeros rekordas. Pergalė pagerino Sirakūzų rekordą iki 9:7, įskaitant 2:3 ACC žaidime.

Bostono koledžo rekordas nukrito iki 9:7 po to, kai šeštadienį namuose 71:52 pralaimėjo Georgia Tech. „Eagles“ į trečiadienio rungtynes ​​žengia su 3:2 ACC ženklu.