„Syracuse Mets“ padalijo dvigubą antraštę su „Bisons“.

Buffalo ir Sirakūzai penktadienį susitiko dvikovoje po to, kai ketvirtadienio rungtynės buvo atidėtos dėl lietaus. Pirmosiose rungtynėse įvyko papildomas padavimas – Buffalo laimėjo 5:4, Dilson Herrera singlui atsidūręs aštuntajame taške. Antrosiose rungtynėse, po Chesloro Cuthberto ir Davido Thompsono namų bėgimo, „Mets“ įveikė „Bisons“ 6:3.

Pirmajame žaidime Sirakūzai (10-18) pradėjo karštai dėl keturių singlų pirmojo pamainos viršuje. Luisas Guillorme'as, kuris yra pagrindinės lygos reabilitacijos paskyroje Sirakūzuose, įrašė vieną singlą pirmojo singlo viršuje. Davidas Thompsonas sekė savo singlu. Pirmasis žaidimo paleidimas buvo surengtas Orlando Calixte dvikovos RBI singlų, kuris pelnė Guillorme įvartį. Tada Khalilas Lee pasiuntė singlą į kairįjį lauką, bet buvo išmestas antroje bazėje, bandydamas ištempti jį į dublį. Tačiau Thompsonas ir Calixte pelnė įvartį ir pasiekė 3:0 Sirakūzus.

Buffalo (14-12) atsakė apatinėje pirmojo kėlinio pusėje. Kevinas Smithas pasiekė metimo klaidą dviem Guillorm'o metimais, o tai vėl persekiojo Sirakūzus, o kitas mušėjas Riley Adamsas pradėjo dviejų bėgimų namuose rungtynes ​​prieš Mets komandos pradininką Thomasą Szapuckį ir sumažino Buffalo atsilikimą iki vieno 3:2. .

kam naudojamas baltas kratomas

Trečiojo kėlinio viršuje Patrickas Mažeika, per keturias šio sezono rungtynes ​​su Sirakūzais pelnęs šešis smūgius, išliko karštas su RBI dubliu ir padidino metsų pranašumą iki 4:2. Trečiajame Sirakūzams nepavyko pelnyti daugiau taškų, todėl du bėgikai buvo įstrigę bazėje.

Ketvirtajame kėlinyje, kai Sirakūzai vis dar pirmavo 4:2, Adamsas privertė metts dar kartą susimokėti savo antruoju namų bėgimu. Tai buvo vienas smūgis į kairę aikštę ir rezultatas tapo 4:3.

Išskyrus tuos du Adamso bėgimus namuose, Szapuckis pasirodė solidžiai Mets komandai. Kairysis atliko penkis padavimus, leisdamas atlikti tris paleidimus, bet uždirbo tik vieną, o atidavė du smūgius ir atmušė septynis smūgius. Szapuckis pasitraukė iš dešimties iš 11 pastarųjų mušimų, su kuriais susidūrė.

Šeštosios apačioje Franklynas Kilomé išlipo iš tvarto ir pateko į bėdą. Po dubliavimo ir dviejų pasivaikščiojimų stumbrai pakrovė bazes niekuo neišėję. Tada Kilomé ėmė išmušti Cullen Large ir Forrest Wall ir atsiliko nuo spūsties. Tačiau Loganas Warmothas atidavė rezultatą 4:4. Trey Cobbas įsitraukė į Sirakūzų rungtynes ​​ir privertė atakuoti, kad septintajame kėlinyje rezultatas būtų lygus.

Septintojo apačioje Buffalo paliko dar kartą pakrautas bazes. Cobbas išmušė Large'ą ir pasiuntė vieną iš dviejų taškų į papildomus padavimus.

kiek laiko kratom pradeda veikti

Po to, kai metsams nepavyko prasibrauti per aštuntuką, Stephenas Nogosekas gavo kamuolį į aštuntuką Sirakūzams. Large'as buvo bėgikas, pradėjęs antroje „Bisons“ bazėje, o trečią vietą užėmė po singlo, vedančio į priekį Wall. Su bėgikais ant kampų, Nogosekas pirmą kartą išmušė Warmothą.

Tada Herrera priėjo prie lėkštės ir sumažino RBI singlą į kairę, įmušdamas Wall ir Buffalo komandai 5:4 laimėjo.

irs mokesčių grąžinimas vėluoja 2021 m

Antrajame žaidime „Bisons“ žaidėjai tęsė ten, kur baigė, pirmojo pamainos pabaigoje įmušdami Tyler White RBI singlą ir išsiveržė į priekį 1:0.

Antrajame padavime mettai atsakė dideliu atsakymu. Viskas prasidėjo nuo Wilfredo Tovaro pasivaikščiojimo. Tada Tovaras išsiveržė į laukinę aikštelę. Po dviejų mušimų Khalilas Lee padvigubino vidurio aikštę ir įmušė Tovarą ir padarė rezultatą 1:1. Tada Chesloras Cuthbertas, savo pirmajame atmušime kaip Sirakūzų meto ekipa, pataikė į kairę dvikovą iš aikštės ir išvedė Mets į priekį 3:1. Cuthbertas ketvirtadienį pasirašė mažosios lygos sutartį su „Mets“ komanda.

Trečiojo kėlinio apačioje White'as surinko dar vieną RBI. Šį kartą dvitaškis į dešinę įmušė Richardą Ureñą ir sumažino deficitą iki vieno rezultato 3:2.

Pirmajame starte Sirakūzuose Tyloras Megillas atliko keturis padavimus, leisdamas du kartus atlikti keturis smūgius, vaikščioti du ir atmušti keturis. 25 metų žaidėjas neseniai buvo pakviestas iš „Double-A Binghamton“, kur jam priklausė 2:1 rekordas ir 3,12 ERA per penkis startus su „Rumble Ponies“.

Trečiajame ir ketvirtajame padavimais neįmušę įvarčių, mettai penktajame paleido tris važiavimus. Martinas Cervenka singlu įvedė pamainą, o tada Drew'as Jacksonas nukentėjo nuo smūgio. Cervenka persikėlė į trečią bazę Sebastian Elizalde skrendant į dešinį lauką. Cervenka įmetė įvartį laukinėje aikštėje, kai Davidas Thompsonas smūgiavo ir suteikė Mets komandai pranašumą 4:2. Tada Thompsonas pradėjo savo septintąjį namų bėgimą šį sezoną, sumušdamas rungtynes ​​ir išvesdamas Sirakūzus į priekį 6:2.

kodėl Sirakūzai vadinami apelsinais

Corey'ui Oswaltui sumetus be įvarčių penktąjį padavimą, Marcelis Rentería baigė žaidimą Sirakūzų gretose ir apsisuko per du padavimus, o tai leido vieną neuždirbtą paleidimą, kai metiečiai laimėjo rungtynes ​​6:3.

Šeštadienio vakarą „Mets and Bisons“ grįš į aikštę penktoms šešių rungtynių serijos rungtynėms. Pirmoji aikštelė iš ARM & HAMMER parko Trentone – 18.30 val.