Syracuse Mets pralaimėjo Worcester Red Sox, 5:4

Antradienio vakarą serijos atidaryme NBT banko stadione Connoro Wongo devintasis kėlinys namuose padėjo Worcester Red Sox (65:49) rezultatu 5:4 sugrąžinti Sirakūzų „Mets“ (44:68).

Wongas atsidūrė devinto iningo viršūnėje su dviem išėjimais ir niekuo neįjungęs mušimo prieš Sirakūzų atletą Franklyną Kilome. 25-erių futbolininkas tą dieną jau atliko vieną bėgimą namuose, o šiame atmušime jis sunaikino antrąjį – solo sprogimą, kuris trenkėsi į švieslentę kairiajame centre. Tai buvo žaidimo pergalė, nes Eduardas Bazardo metė be įvarčių devintuką ir iškovojo savo pirmąją trigubą pergalę, o išvykos ​​komanda iškovojo 17-ąją pergalę per 20 rungtynių.

kiek kainuoja galonas dujų Niujorke

Worcesteris žaidime pradėjo pelnyti du mušimus – po to, kai Chadas De La Guerra pirmajame padavime įmušė dublį, Wongas parvedė jį namo su singlu tą naktį, kai Wongas galiausiai perduos tris RBI.

Metsas atsakė trimis bėgimais iš eilės, dviem trečiuoju ir dar vienu ketvirtu. Trečias startas Raynelis Espinalis leido Markui Paytonui trigubą, o po vieno smūgio Paytonas sugrįžo į centrą Wilfredo Tovaras. Po dublio buvęs Red Sox Jose Peraza išplėšė dublį į kairę ir pelnė vieną įvartį. Po padavimų Chance'as Sisco patrigubėjo ir pelnė Davido Thompsono singlą, išvesdamas Sirakūzus į priekį 3:1.

greitas padidėjimas Niujorke 2021 m

Tačiau WooSox, kuris grįžo atidaryti praėjusios savaitės serijos prieš Lehigh Valley, tai padarė dar kartą pirmosiose savaitės rungtynėse NBT banko stadione. Penktajame kėlinyje Jeteris Downsas pramušė namų kamuolį, kuris praslydo per kairiojo centro sieną, o po vienos padavimų Johanas Miesesas sutriuškino rėkiantį linijos važiavimą virš kairiosios aikštės sienos ir išlygino žaidimą.

Downs'o bėgimas namuose buvo 12-as ir pirmasis nuo rugpjūčio 17 d., o Miesesas – ketvirtas per pastarąsias 20 rungtynių.

ar sulaukiame daugiau paskatų patikrinimų

Markas Paytonas septintajame kėlinyje, paskutiniame šios dienos bėgime, leido Espinal, paleido Sirakūzus rezultatu 4:3. Dešinysis puolėjas įstūmė 6,1 padavimų, leisdamas keturis kartus atlikti aštuonis sezono rekordus ir penkis atmušimus.

Įžengęs į aštuntą vietą, Wongas atsidūrė prieš Tomą Hackimerį. Wongas atmušė rezultatą iki 2:1, o po to giliai perplėšė kamuolį į kitą pusę, atsitrenkdamas į skersinį virš kairiosios aikštės sienos, kad rezultatas būtų lygus. Po vienos pažaidos jis tapo savo pirmuoju „Triple-A“ kelių namų žaidimu su žaidimo nugalėtoju.

„WooSox“ tęsia šešių žaidimų seriją trečiadienį 18.35 val. prieš Syracuse Mets NBT banko stadione. Vusterio žaidėjas Kutteris Crawfordas (2-4, 5,24) susitiks su Zacku Godley (6-6, 3,92).