Sirakūzai iškovojo didžiulę persvarą, namuose pralaimi Pitsburgui 63:60 (visa aprėptis)

Sirakūzų „Orange“ komanda iššvaistė 18 taškų pranašumą ir trečiadienį „Carrier Dome“ stadione 63:60 pralaimėjo Pitsburgo „Panthers“.

Sirakūzai niekada neatsiliko nuo Pitsburgo iki paskutinių 10 sekundžių trečiadienio žaidimo „Carrier Dome“ stadione.

Tačiau „Panthers“ susikaupė ir paskutinėmis žaidimo minutėmis įveikė Sirakūzus 19:5 ir iškovojo stulbinamą pergalę.

ŽAIDIMO SANTRAUKOS NUORODOS:

PABRĖŽIA:

JIM BOEHEIM POŽAIDIMO SPAUDOS KONFERENCIJA:

country max ontario Niujorkas

PUSĖ:

ŽAIDIMO PERŽIŪRA:

Sirakūzai trečiadienį grįžta į žaidimą, kai 16.30 val. priima Pitsburgą. Carrier Dome. Tai yra pirmosios „Orange“ rungtynės nuo gruodžio 19 d. pergalės prieš „Buffalo“ per pratęsimą. Sirakūzai dalyvauja varžybose su trijų pergalių serija, kuri pagerino savo rekordą iki 6:1, 1:0 ACC.

Antro kurso studentas Quincy Guerrier pelnė karjeros rekordą 27 taškus ir aplenkė Sirakūzus „Bulls“. Jis atmetė 8 atmušimus iš aikštės ir 9 atmušimus iš baudos metimo linijos. Guerrieras taip pat atkovojo 11 kamuolių ir tai yra ketvirtasis dvigubas dublis šį sezoną.

„Guerrier“ užima antrąją vietą ACC, vidutiniškai pelnydamas po 18,0 taško. Monrealyje, Kvebeke, taip pat užima antrąją vietą lygoje pagal įvarčių procentą (0,662) ir atkovotus kamuolius (10,0 atk. kam.).

Sirakūzų puolimas buvo rezultatyviausias iš visų ACC komandų šį sezoną. „Orange“ per rungtynes ​​vidutiniškai pelno 83,7 taško. Be to, „Cuse“ užima antrąją vietą pagal pergalės skirtumą (15,9).

kokio lygio šarvais dėvi policija

„Pittsburgh“ (5:2, 1:1) trečiadienį taip pat turės ilgą pertrauką. Paskutinį kartą „Panthers“ žaidė gruodžio 22 dieną su Luisviliu. „Cardinals“ įveikė Pittą 64:54 ir nutraukė „Panthers“ penkių pergalių seriją.

Justinas Champagnie šį sezoną pelno dvigubą dublį. Jis pirmauja komandoje pagal taškų pelnymą (17,8 atk. kam.) ir atkovojus kamuolius (12,3 atk. kam.). Toney Au’Diese (16,2 tšk.) ir Xavier Johnson (14,4) taip pat vidutiniškai pelno dviženklius taškus. Johnsonas pirmauja komandoje ir užima antrąją vietą ACC pagal rezultatyvius perdavimus (5,1 bal.).

Jeffas Capelis jau trečią sezoną vadovauja Pitsburgo programai. Anksčiau Duke'as ėjo vyriausiojo trenerio pareigas VCU ir Oklahomoje.

Sirakūzams priklauso 73:45 pranašumas serijoje, kuri prasidėjo 1914 m. „Orange“ laimėjo paskutinius septynis susitikimus su „Panthers“, įskaitant abu reguliariojo sezono varžybas 2019–2020 m. Sirakūzai namuose 69:61 nugalėjo Pittą, 17 taškų atsilikę nuo Mareko Dolezajaus. „Cuse“ nušlavė seriją rezultatu 72:49 Peterseno įvykių centre. Elijahas Hughesas, surinkęs 25 taškus, vedė trijų „Orange“ grupę ir pasiekė dviženklį skaičių taškų.