Skaneateles futbolo sezonas baigiasi pralaimėjimu Chenango Forks

Nuotrauka per: Justin Ritzel

Visą sezoną „Skaneateles“ futbolo komanda tikėjosi savo greitu puolimu, kad nugalėtų varžovus, o tai gana gerai veikė nepralaimėjus III skyriaus C klasės čempionatui.

Tačiau būtent „Lakers“ šeštadienį buvo priblokštas regiono finale Vestalio Dicko Hooverio stadione, nes ilgametė Section IV komanda Chenango Forks pelnė pirmuosius penkis kamuolius ir laimėjo 41:28.

Šie du turėjo labai neseną istoriją – būtent 2018 m. Cicero-North Syracuse Bragman stadione vykęs regioninis finalas, kurį Patrickas Hackleris laimėjo „Lakers“ gretose su kamuoliu iki paskutinio žaidimo.

Ir neilgai trukus Skaneateles vėl atsidūrė už Forkso. Jamesas Musso metė perimtą kamuolį į „Lakers“ kamuolį, o „Blue Devils“ su trumpu kamuoliu pavertė taškais, kai Jay'us Haqqas praėjus penkioms žaidimo minutėms atsidūrė taškais.

Negalėdamas iš karto atsakyti, Skaneatelesas stebėjo, kaip Forksas atliko antrąjį įvartį, kurį vėl užbaigė Haqqas, savo trijų jardų smūgiu suteikdamas Blue Devils pranašumą 14:0.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Musso susijungė su Cody Nesbittu, atlikdamas 15-15 ir 15 jardų perdavimą, kuris sumažino „Lakers“ deficitą iki 14:7. laikotarpį.

Prireikė vos dviejų žaidimų iš grumtynių, kad „Blue Devils“ atkurtų savo skirtumą, o Haqqas vėl sudegino „Skaneateles“ gynybą, kai nubėgo 40 jardų savo trečiajam popietės TD.

Ketvirtasis „Blue Devils“ veržimasis, pasibaigus kėliniui, lėmė dar vieną Haaqo prisilietimą. Ketvirtasis jo rezultatas likus 12 sekundžių iki kėlinio pabaigos – 28:7.

Tiesa, „Skaneateles“ atsiliko dviejose iš trijų atkrintamųjų varžybų, susitelkdamas nugalėti „Canastota“ ir „Cazenovia“, tačiau norint čia susikaupti, gynybai reikės bet kokio sustojimo.

Tačiau „Forks“ liko nesustabdomas ir sudegino pirmąsias penkias trečiojo kėlinio minutes, kai pasiekė „Lakers“ kovą prieš Zanderiui Arnoldui konvertuojant.

Skaneateles prireikė poros ketvirtųjų konversijų, kad pasiektų važiavimą vėlai laikotarpiu, kurį Nesbittas užbaigė 16 jardų nubraukimu iki galo.

Tik ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ pagaliau sustojo gynyboje, o tai lėmė, kad Musso užbaigė smūgiu perdavimu, kurį Nesbittas pavertė trečiuoju TD, likus septynioms minutėms, sumažindamas Forkso skirtumą iki 34:21.

Dar liko laiko užbaigti ralį, tačiau Forksas atitolino žaidimą dar vienu tvirtu smūgiu, kurį Haaqas užbaigė savo penktuoju TD – 15 jardų smūgiu likus 3:26, nors „Lakers“ pridės paskutinės minutės rezultatą.

Skaneateles sezoną baigė rezultatu 9:1.