SKYRIUS KETVIRTADIENIS: Whitmanas baigia Liono dinastiją; „Waterloo“, „Pal-Mac“, „South Seneka“ merginos ruošiasi rungtynėms dėl titulo

Ketvirtadienio vakaro atkarpos tvarkaraščio palapinės rungtynės vyko berniukų C1 klasės pusfinalyje, kai 5-ą vietą užėmęs Marcusas Whitmanas Wildcats užėmė 1-ąją vietą Lyons Lions. Abi komandos atnešė vyresnio amžiaus pakrautus sąrašus ir labai sėkmingą pastarojo sezono rekordą. Marcusas Whitmanas bandė apginti praėjusių metų čempionatą, pirmą mokykloje per 44 metus. Lyons bandė iškovoti precedento neturintį ketvirtą atkarpos titulą iš eilės. Kažkas turėjo duoti – puikiai įvykdytas žaidimo planas ir savalaikis šūvis Marcuso Whitmano Wildcats, 64:54, naudai. Gavęs pergalę, vyriausiojo trenerio Grego O'Connoro berniukai patenka į šeštadienio C1 klasės čempionato žaidimą Eivone prieš antrąją vietą užėmusius „Braves“, kurie 62:58 įveikė Canisteo-Greenwood.

Naktį „Lyons“ pradėjo Tuti Smitho ir Horace'o Bettso kibirais ir pirmavo 4:0, tačiau Ryanas Herodas ir Noah Hildrethas atsakė pora tritaškių ir išvedė Whitmaną 6:4. Iki pirmojo ketvirčio pabaigos jie išlaikė 2 taškų pranašumą, tačiau „Lyons“ pradėjo tvirtinti savo dydžio pranašumą ir įpusėjus kėliniui išsiveržė 29:24.

kada mums, turistams, atsivers Ispanija

Potvynis smarkiai pasisuks 3-iajame kėlinyje, kai Marcusas Whitmanas sutriuškins „Lyons“ gynybą iki pusės aikštės, derindamas pjūvius už užpakalinių durelių ir karšto šaudymo lauke. Gynyboje „Wildcats“ perkrovė savo 2-3 zonos kamuolio pusę, užgniauždami „Lyons“ didvyrius. Whitmanas priešpaskutiniame ketvirtyje 23:8 pranoko „Lyons“ ir išsiveržė į priekį 47:37. Pergalė buvo pasiekta ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai vyresnysis PG Jordanas Lahue palaidojo tritaškius iš viršaus, kai metimų laikrodis mažėjo.

Lahue surinko 31 tašką. Ryanas Herodas surinktų 13 taškų, Noah Hildrethas – 10, o Aidanas Roystonas pridėjo 9. Lyonui antrakursis JC Walkeris surinko 19 taškų, o vyriausias Justinas Tuti Smithas paskutinėse rungtynėse su liūtų uniforma surinko 14. Vyresnysis Horace'as Bettsas surinko 9, vyresnysis Ahmiras Jamesas surinko 6, o jaunesnysis Jaylenas Battle'as surinko 6 taškus.

Šeši Marcuso Whitmano vyresnieji ir vyriausiasis treneris Gregas O'Connoras prisijungia prie Jimo Sinicropi ir Kevino Sharpo „Littlejohn & Barbi Orthodontics Smiles with Style“ po žaidimo laidoje „LivingMax Radio“ po jų pergalės:

Ketvirtadienio vakarą taip pat dalyvavo keturios Finger Lakes East merginų komandos, dvi iš jų pateko į čempionato etapą, o „Finger Lakes West“ čempionės Pietų Senekos merginos pateko į D1 klasės titulo žaidimą.

„Waterloo Indians“ merginų universiteto krepšinio komanda dominuoja visą 2021 m. sezoną ir ketvirtadienio vakarą toliau siekė čempiono titulo, 71:15 įveikdama svečią Velsvilį. Šeštadienį 17:00 val. Vaterlo B2 klasės merginų čempionato rungtynėse vyks 2 Dansville komanda, kur indėnai bandys laimėti pirmąjį atkarpos titulą nuo 2013 m. Danvilis pateko į titulą, 51:40 įveikęs 3 vietą. Penn Yan sėkmingai baigė sezoną rezultatu 9:5.

Dešimt Waterloo žaidėjų pelnytų 56 taškų pergalę prieš Wellsville. Macy Carr pelnė 14 taškų, Morganas Caraballo pelnė 13, o vyresnysis McKenzie Barberis – 10 nenugalimų trenerio Mike'o Bree komandoje.

„Finger Lakes“ Rytų galiūnė Palmyra-Makedona taip pat prisijungs prie „Waterloo“ šeštadienio čempionato etape, nes nugalėjo „Livonia“ ir šeštadienį patektų į B1 klasės čempiono titulą. „Pal-Mac“ į priekį vedė vyresnioji Sophie Lyko, pelniusi 20 taškų ir atkovojusi 10 kamuolių. Vyriausioji Grace Seither pelnė 13 taškų ir atkovojo 15 kamuolių. Jaunesnysis Tatumas Smythas surinko 9 taškus.

Pirmąją vietą užėmę „Red Raiders“ grįžta į čempiono titulą, praėjusį sezoną pralaimėję „Danville“ ir šeštadienio vakarą 19 val. priims #3 Batavia.

„Javascript“ neveiks „Chrome“.

„Batavia“ ketvirtadienio vakarą įveikė „Midlakes“ rezultatu 51:50. Midlakesas 4-ajame kėlinyje atsitraukė nuo 11 ir išsikovojo dviejų taškų pranašumą Cara Walker dėjimu, likus 9,1 sekundės. Tada Batavia žaidėjas Mackenzie Riegle numušė pergalę atkovotą tritaškį, kai baigėsi žaidimo nugalėtojo laikas. „Midlakes“ pralaimėjimas baigia „Screaming Eagles“ vyresniosios Caros Walker karjerą. Savo laiku Midlakes Walker laimėjo du atkarpos titulus ir du kartus su savo komanda pateko į NYSPHSAA finalinį ketvertą.

Kita nepralaimėjusi komanda, pirmąją vietą užėmusi Pietų Senekos Lady Falcons, ketvirtadienio vakarą iškovos kelialapį į D1 klasės čempionato rungtynes ​​45:35 įveikdama Fillmore'ą Jacko Guinano gimnazijoje. „South Seneca“ 24:8 pirmavo į kėlinį, tačiau nesėkmės padėtų Fillmore'ui grįžti į žaidimą, nes du „Falcons“ prasižengė ketvirtajame kėlinyje, kol „Falcons“ sugebėjo užsitikrinti pergalę. Pirmųjų metų vyriausiojo trenerio Charity Couch komandą į priekį vedė 14 taškų Allison Kenyon, 13 – Emma Fletcher ir 7 – Loganas Shaulis. „Falcons“ bandys pridėti dar vieną „Sectional Block“ į savo ir taip perpildytą trofėjų dėžutę, kai šeštadienio vakarą 19:00 Ovidijus priims #2 Batavia-Notre Dame.

AA klasėje pirmąją vietą užėmę Victor Blue Devils vaikinai trečiajame kėlinyje atsitrauktų nuo Rush-Henrietta ir patektų į šeštadienio čempionato rungtynes. Chase'as Dickensas pirmavo „Blue Devils“ ekipoje, pelnęs 19 taškų, o Connoras Williamsas per savo gimtadienį pelnė 16 taškų.

pirštų ežerų turtas ir aukcionų bendrovė

Peržiūrėkite atnaujintus skliaustus ir visą čempionato savaitgalio tvarkaraštį V skyriuje žemiau…