„Rochester Red Wings“ užbaigia „Buffalo“ dvigubą antraštę

valu namų centras Springville ny

Corbanas Josephas šeštoje pamainoje atmušė rezultatą, išsiuntė „Red Wings“ į „Buffalo Bisons“ šeštadienį „Frontier Field“ aikštėje.

Naktinei išlyginus 3:3, Džozefas įjungė pirmąją pamatytą aikštę ir išvedė „Wings“ į priekį 4:3. Gabe'as Klobositsas leido singlų žaidėjams pradėti septintąją vietą, o paskui atleido tris kitus mušančius, kad baigtų žaidimą.

Danielio Palkos dviejų paėjimų dublis pirmajame kėlinyje lėmė trijų važiavimų pirmąjį kėlimą namų komandai.

„Wings“ (25-33) laimėjo 7:3.

Mackenzie-childs išpardavimas 2020 m

Pirmas žaidimas buvo atnaujintas trečiojo kėlinio pradžioje, „Wings“ pirmaujant 2:1.

„Rochester“ padidino pranašumą iki 4:1 ketvirtajame kėlinyje dėl „Bisons“ trumpojo stabdymo klaidos. Bėgantiems antroje ir trečioje vietoje, o aikštėje susitraukus, Cody Wilsonas per trumpą laiką pataikė driblingą. Kevino Vicuna metimą į namus atliko Bafalo gaudytojas, leisdamas abiem bėgikams pelnyti įvartį.

Jake'as Nollas vėliau pataikė savo antrąjį namų šeimininką ir padidino skirtumą iki 5:1.

Sekmadienio popietę finale „Wings“ gali laimėti seriją.