„Rochester Red Wings“ pralaimėjo „RailRiders“ komandai

jojo meet and greet bilietai

Scranton/Wilkes-Barre „RailRiders“ devintajame ininge įveikė keturis važiavimus ir du išmušimus iš už nugaros ir įveikė „Red Wings“ 6:4 ketvirtadienio vakarą „Frontier Field“.

Raudy Readas pataikė trijų sėkmių seriją „Wings“ komandai ir išvedė namų komandą į priekį 3:0.

Reabilituojantis Yankee Miguelis Andujaras trečiajame kėlinyje atliko dviejų važiavimų seriją ir sumažino persvarą iki 3:2.

raudonos venos maeng da kratom efektai

„Wings“ išsilaikė vieno važiavimo persvaroje iki devintojo kėlinio, kai Oswaldo Cabrera ir buvusio krašto puolėjo Ryano LaMarre'o, Gabe'o Klobosito, du RBI smūgiai išvedė „RailRiders“ į priekį.

„Wings“ grėstų devintajame taške po to, kai Danielis Palka pirmavo 18-uoju namų šeimininku šiame sezone. Ročesteris išlygintų rezultatą su vienu išmušimu, tačiau Tresas Barrera iššoko antroje vietoje, o Nickas Banksas liko pirmas, kad užbaigtų žaidimą.

Paskutinė sezono serija tęsiasi penktadienio vakarą 6:05.