RIT nugali St. Lawrence 2:1

RIT vyresnysis puolėjas Willas Calverley pelnė trečiojo kėlinio pergalingą įvartį, kai vyresnysis puolėjas Kobe'as Walkeris atakavo ir atvedė „Tigers“ 2:1 į pergalę prieš St. Lawrence kasmetinėse „Brick City Homecoming“ ir „Family Weekend“ rungtynėse „Blue Cross“ stadione. Arena.

Dėžutės balas

KAIP TAI Įvyko

Jordanas Steinmetzas, likus pirmam kėliniui 14:37, metė St. Lawrence'ą ant lentos.

RIT išlygino rezultatą likus 9:23, kai vyresnysis puolėjas Jake'as Joffe'as užbaigė antro kurso gynėjo Aideno Hanseno-Bukatos perdavimą.

„Tigrai“ pirmavo 14:25, likus trečiajam žaidimui po to, kai Walkeris numušė „Saints“ bandymą įveikti Calverley į lemiamą įvartį.

ŽAIDIMO PASTABOS

RIT jaunesnysis vartininkas Kolby Matthewsas iš viso atmetė 32 kartus, iš jų tris – paskutinę minutę, kai „Saints“ čiuožė 6 prieš 5.

Vyresnysis puolėjas Nickas Bruce'as atliko trečią rezultatyvų perdavimą per tiek pat rungtynių su pagalbininku prie Joffe vartų. Antrojo kurso gynėjas Aidanas Hansenas-Bukata taip pat gavo antrą rezultatyvų perdavimą šį sezoną.

Rungtynes ​​St. Lawrence'as baigė metimų pranašumu 63:52.

RIT iš viso blokavo 17 metimų, iš kurių septynis atliko vyresnysis gynėjas Danas Willettas ir tris jaunesnysis gynėjas Ryanas Nicholsonas.

KAS TOLIAU

Šį ketvirtadienį ir penktadienį (spalio 21–22 d.) RIT vyks į Notre Dame dvi rungtynes. Atranka numatyta 19.30 val. abi naktis.