RIT per pratęsimą pašalina AIC rezultatu 3:2

RIT naujokas Carteris Wilkie pelnė pratęsimo rungtynių įvartį ir pridėjo rezultatyvų perdavimą, kad „Tigers“ sekmadienį 3:2 iškovotų AIC turnyrą „Atlantic Hockey“.

KAIP TAI Įvyko

RIT rezultatą atidarė likus pirmame kėlinyje 7:35. Antrojo kurso gynėjas Dimitri Mikrogiannakis stengėsi išlaikyti bandymą AIC zonoje ir atmušė perdavimą nuo dešiniojo krašto lentų vyresniam puolėjui Jake'ui Joffe dešiniajame kampe. Joffe padavė perdavimą antro kurso puolėjui Cody'iui Laskosky'iui, kuris vieną kartą įmušė dešinįjį virpstą.

AIC pasinaudojo nesėkmingu „Tigro“ pranašumu ir išlygino rezultatą 6:44.

„Yellowjackets“ antrajame kėlinyje pirmavo 2:5 1:59 po to, kai Elijiahas Barrigas pakėlė ritulį ant savo lazdos ašmenų už Tigro tinklo ir įmetė jį į vartus per jaunesniojo vartininko Kolby Matthewso dešinįjį petį.

RIT pelnė įvartį po keisto žmogaus įsiveržimo kairiuoju kraštu, likus antrajam kėliniui 12:33. Pirmakursis puolėjas Grady Hobbsas trumpai atliko jaunesniojo puolėjo Andrew Rinaldi perdavimą ir įmušė įvartį iš kairiojo atstumo rato.

Komandos žaidė be įvarčių trečiąjį kėlinį, tačiau AIC buvo nušvilpta, nes ant ledo liko per daug vyrų 42,6 žaidimo pabaigos. RIT pradėjo pratęsimą 4 prieš 3 jėgos žaidimu, kai vyresnysis puolėjas Jake'as Hamacheris permetė ritulį vyriausiam gynėjui Danui Willettui. Willettas permetė ritulį jaunesniajam puolėjui Calebui Moretzui kairėje pusėje ir čiuožia atgalinį padavimą į angą, kad riešo smūgis būtų atliktas į vartus. Wilkie nukreipė ritulį į kairįjį virpstą ir lemiamą rezultatą – 3:43.

ŽAIDIMO PASTABOS

Matthewsas atmetė 28 iš 30 metimų ir pagerino rezultatą iki 5-1-2 šį sezoną.

RIT nužudė visus penkis AIC galios žaidimus, su kuriais susidūrė.

Hobbesas ir Laskosky taip pat pelnė įvarčius per šeštadienio nesėkmę 7:3 AIC

RIT vyriausiasis treneris Wayne'as Wilsonas iškovojo 399-ąją pergalę karjeroje ant „Tiger“ suolo, iš jų 283 per pastaruosius 17 sezonų I diviziono lygyje. Jis taip pat iškovojo 166 pergales per pirmuosius šešerius metus treniruodamas RIT III diviziono lygyje.

KAS TOLIAU

Kitą penktadienį ir šeštadienį (lapkričio 12-13 d.) RIT sužais dvejas Atlanto ledo ritulio rungtynes ​​Kanisiuje. Atrankos numatytos 18.05 val. ir atitinkamai 16.05 val.