RIT vyrų ledo ritulys atsilaiko prieš Niagarą, 5:4

Ročesterio technologijos instituto vyresnysis puolėjas Nikas Bruce'as (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) įmetė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o vyresnysis gynėjas Reganas Seiferlingas (Moose Jaw, Saskačevanas) ir jaunesnysis puolėjas Kobe Walkeris (Lloydminsteris, Alberta) buvo įskaitytas po įvartį ir rezultatyvų perdavimą, kad „Tigers“ komanda antradienį 5:4 iškovojo pergalę Niagaros turnyre „Atlantic Hockey Action“.

• „Niagara“ atsidūrė ant lentos praėjus 51 sekundei, bet „Tigers“ (4-2-1, 2-0-1 AHA) pelnė penkis iš kitų šešių įvarčių ir įgijo pranašumą 5:2, likus antrajam kėliniui 5:38. kad pasirodė neįveikiama.
  • Vyresnysis vartininkas Loganas Drackettas (Kalgaris, Alberta) iš viso atmušė 29 kartus, įskaitant 14 pirmajame kėlinyje, ir sezono rezultatas tapo 3-1-1.
  • RIT jaunesnysis puolėjas Will Calverley (Scarborough, Ontarijas) pridėjo tris įvarčius ir padidino savo komandos lyderių taškų skaičių iki 13 (6 įvarčiai, 7 rezultatyvūs perdavimai).
  • Komandos kartu surinko 17 baudų ir 48 PIM.