RIT vyrų ledo ritulys nukrenta Mercyhurst, 6:2

RIT antrojo kurso puolėjai Elijahas Gonsalvesas (Scarborough, Ontarijas) ir Calebas Moretzas (Fairbanks, Aliaska) pelnė po vieną įvartį per pirmąjį kėlinį, tačiau šeimininkas Mercyhurst šeštadienį atkovojo pergalę 6:2.

KAIP TAI Įvyko

RIT atsidūrė lentoje 8:31. Vyresnysis puolėjas Jake'as Hamacheris (Korona, Kalifornija) padavė Gonsalvesą kairiajame akistatos rate, kad įmuštų įvartį.

Mercyhurst išlygino rezultatą po to, kai „Tiger“ vyresnysis vartininkas Loganas Drackettas (Kalgaris, Alberta) iš už RIT tinklo iššoko nuo stiklo į „Tiger“ angą ir lengvai užbaigė jaunesnysis centras Geoffas Kittas 6:43.

RIT vėl išsiveržė į priekį 3:11, kai Mercyhurst buvo nušvilptas penkias minutes trukusiam veido maskavimui. Moretzas atkovojo Hamacherio metimą, kad paverstų jėgos žaidimo bandymą.

„Mercyhurst“ antrajame kėlinyje įvarčiais vėl išsiveržė į priekį. Antrojo kurso puolėjas Jonathanas Bendorfas permetė ritulį per Drackettą sekundėmis po to, kai RIT jėgos žaidimas baigėsi 7:30, o pirmakursis puolėjas Noahas Kane'as atrado tinklą likus 19 sekundžių ir išsiveržė į priekį 3:2.

Mercyhurstas trečiajame kėlinyje pridėjo tris įvarčius, todėl žaidimas tapo nepasiekiamas.