RIT vyrų ledo ritulys įveikė Canisius 3:2 ir laimėjo antrąją pergalę iš eilės

Antrojo kurso RIT puolėjas Calebas Moretzas (Fairbanks, Aliaska) pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o jaunesnysis puolėjas Willas Calverley (Scarborough, Ontarijas) šeštadienį pelnė įvartį, aplenkdamas „Tigers“ svečią Canisius šeštadienį vykusiame „Atlantic Hockey“ žaidime Polisseni centre.

„Aldi“ parduotuvės atidaromos 2016 m

KAIP TAI Įvyko

Stovėjęs prieš dešinįjį virpstą, Calverley nukreipė aukštojo puolėjo Nicko Bruce'o (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) metimą iš taško pro Canisius jaunesnįjį vartininką Mattą Laddą ir 1:14 atidarė rungtynes.

Laddas atrėmė Moretzo smūgį iš dešiniojo taško, bet jaunesnysis puolėjas Andrew Petrucci (Torontas, Ontarijas) palaidojo atšokusį kamuolį į plačiai atvirą kairįjį virpstą ir išvedė RIT į priekį 2:0, likus pirmame kėlinyje 3:24. .

„Tigers“ rezultatu 1:24 įmušė galios įvartį ir pirmąją pertrauką pirmavo 3:0. RIT apvažiavo ritulį aplink Canisius zoną ir žemyn dešiniuoju kraštu, kur vyresnysis puolėjas Jake'as Hamacheris (Korona, Kalifornija) pramušė minią priešais Laddą Moretzui, kad gautų vienkartinį kamuolį kairiajame virpsto viduje.

geriausi detoksikaciniai gėrimai nuo piktžolių

Canisius per pirmąsias šešias antrojo kėlinio minutes pelnė porą įvarčių. Pirmakursis Jami Virtanenas rezultatu 16:13 pelnė jėgos atakos įvartį, o pirmakursis puolėjas Maxas Kouznecovas 14:22 užbaigė keistą spurtą.