RIT puolėjas Carteris Wilkie gavo ketvirtą Atlanto ledo ritulio savaitės naujoko garbę

Pirmadienį RIT naujokas Carteris Wilkie buvo išrinktas geriausiu Atlanto ledo ritulio naujoku, o tai buvo ketvirtas kartas per pirmąsias šešias sezono savaites.

Wilkie įmušė pergalingą įvartį, kai iki pratęsimo likus 3:43, sekmadienio popietę „Tigers“ įvedė AIC pergalę 3:2. Jis taip pat padėjo antrajam „Tigers“ įvartį, kuris išlygino rezultatą 2:2, likus antrajam kėliniui 12:33.

Wilkie pirmauja visais „Atlantic Hockey“ naujokais ir užima lygiąją šeštąją vietą, surinkęs aštuonis taškus, pelnęs keturis įvarčius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

RIT (5-3-2, 3-1-2 AHA) kitą penktadienį ir šeštadienį (lapkričio 12-13 d.) sužais dvejas Atlanto ledo ritulio rungtynes ​​Canisius. Atrankos numatytos 18.05 val. ir atitinkamai 16.05 val.