RIT nugali oro pajėgas 5:3; Atlanto ledo ritulio turnyre užima trečiąją vietą

RIT vyresnysis gynėjas Chrisas McKay'us (Edmontonas, Alberta/Sherwood Park Crusaders) 3:3 nutraukė 2:39, kai Tigers šeštadienį Atlanto ledo ritulio varžybose 5:3 įveikė svečias oro pajėgas.

Kartu su AIC pergale 4:1 prieš armiją kitame vakaro veiksme, RIT (19-13-4, 15-9-4 AHA) pakilo į trečią Atlanto ledo ritulio turnyro vietą ir surengs geriausią iš trijų. serija prieš varžovą paaiškės kovo 13-15 d.

RIT vyrai

Oro pajėgos ant lentos atsidūrė paskutinę pirmojo kėlinio minutę. Pirmakursis puolėjas Willie'is Reimas paėmė maitinimą iš naujoko gynėjo Brandono Kocho ir įmušė įvartį tarp jaunesniojo „Tiger“ vartininko Iano Andriano (Barrie, Ontarijas / Otavos jaunesnysis „Senators“) 57,5.

RIT pirmavo 2:1, įmušdama porą antrojo kėlinio pradžioje. Antro kurso puolėjas Willas Calverley (Scarborough, Ontario/Chilliwack Chiefs) kairiajame akistatos rate paėmė antro kurso puolėjo Kobe'o Walkerio (Lloydminster, Alberta/Lloydminster Bobcats) padavimą ir 15:30 atmušė įvartį nuo skersinio apačios. laiku. Vos po 1:32 vyresnysis gynėjas Adamas Brubacheris (Elmira, Ontario / Powell River Kings) pasiuntė ilgą padavimą iš Tigro zonos vyresniajam puolėjui Ryanui Kruperiui (Sherwood Park, Alberta / Sherwood Park Crusaders) dešiniuoju sparnu, kuris atakavo. riešo smūgis į viršutinį kairįjį „Falcon“ vartų kampą.