Pete'as Alonso sėkmingai debiutavo Rich Hill ir Mets komandai 5:4

Pete'as Alonso paprastai šaiposi iš minties, kad „Home Run Derby“ gali blogiau paveikti jo svyravimą, o vyraujantys įrodymai yra jo pusėje – tiek, kad geresnis klausimas gali būti toks: ar Derbis iš tikrųjų padėjo Alonso. ?

Nekyla klausimų, kad Alonso užsidegė po to, kai anksčiau šį mėnesį laimėjo antrąjį derbį iš eilės, padėdamas metsams išlaikyti pirmąją vietą Nacionalinės lygos rytuose 11 savaitę iš eilės. Po to, kai Alonso sekmadienį išlygino dviejose rungtynėse namuose – penktosios rungtynės per devynias rungtynes ​​nuo „Visų žvaigždžių“ pertraukos – šeštajame padavime, Jeffas McNeilas pataikė dviejų važiavimų dublį, kad Mets komandai galutinai išsiveržtų į priekį. rezultatu 5:4 nugalėjo „Blue Jays“ „Citi Field“ stadione.

Keturių važiavimų ralis Rich Hill atsitraukė nuo kabliuko dėl pralaimėjimo per Metso debiutą, kai kairiarankis nusileido trims važiavimams šeštoje vietoje. Sethas Lugo, kuris visus tris važiavimus leido pelnyti įvartį po to, kai Hillas pakrovė bazę be išėjimų, pelnė pergalę, o Edwinas Diazas atakavo. Tačiau nė vienas iš to nepakeitė žaidimo pasakojimo taip greitai, kaip Alonso namų.

Kai Pete'as atsiduria tokioje situacijoje, aš pradedu tikėtis, kad ten žais namuose, sakė McNeilas.

Kaip paaiškino anksčiau šį mėnesį atliktas MLB.com tyrimas, mintis, kad Derbis gali pakenkti smogikų svyravimams, iš esmės yra mitas. Nors bėgant metams atsirado keletas šio reiškinio pavyzdžių, greičiausiai jų šaknys buvo kitose problemose. Dauguma sliuogų nepatiria jokio neigiamo Derbio poveikio; Prieš dalyvaudamas šių metų renginyje, „Nationals“ krašto žaidėjas Juanas Soto iškėlė hipotezę, kad tai gali padėti jam ištaisyti siūbavimo netobulumą, dėl kurio buvo didžiausias jo karjeros pirmojo kėlinio kamuolys. Kaip ir buvo prognozuota, Soto, kaip ir Alonso, nuo pertraukos degina, atlikdamas šešis savo namų bėgimus.

Didesnė problema yra ilgalaikis nuovargis. Alonso apskaičiavo, kad tarp apšilimo, treniruočių sūpynės ir paties Derbio per savo pirmąją patirtį 2019 m. jis atliko 600–700 pjūvių. Po to sekė trumpas nerimo laikotarpis, nes Alonso suklupo į atkarpą 1 už 17 su 10 iš karto po pertraukos. Tada jis tris kartus per keturias rungtynes ​​persikėlė į namus ir vėl viskas buvo gerai. Alonso per paskutines 68 rungtynes ​​baigė 0,889 OPS, sumušdamas Didžiosios lygos naujokų rekordą – 53 žaidėjus namuose.

Šiais metais Alonso visiškai nesunkiai išėjo iš pertraukos ir saugiai pataikė visose devyniose rungtynėse, kurias žaidė nuo Derbio. Tai apėmė penkis namų bėgimus ir 10 atkovotų kamuolių – visus, išskyrus du, mettiečiai laimėjo varžybose.

Nežinau, ar Derbis suvaidino tam tikrą vaidmenį, sakė vadybininkas Luisas Rojasas, bet šiuo metu jis tikrai labai pasitiki savimi.

Alonso pasitraukė iš „Citi Field“ nesikreipdamas į žiniasklaidą, todėl kiti stebėjosi, kaip Derbis galėjo turėti įtakos jo sėkmei. Tačiau jis tikrai garsiai kalbėjo apie savo veiksmus žaidimo metu.