PAL-MAC SEZONAS BAIGIASI: „Red Raiders“ čempionato merginų futbolo komanda pralaimi regionuose

Šeštadienio vakarą baigėsi „Pal-Mac“ merginų futbolo sezonas. Regioniniame turnyro etape „Red Raiders“ susidūrė su VI sekcijos žaidėju Lewistonu Porteriu, o „Red Raiders“ nesugebėjo atkovoti ankstyvo deficito, kurį sukėlė „Lancer“ ataka.

Lewistonas Porteris greitai iššoko pirmajame kėlinyje ir per pirmąsias 10 žaidimo minučių pelnė du įvarčius. „Pal-Mac“ žaidėja Molly Seither netrukus po kampinio atmušė „Red Raiders“ ir per pusę sumažino „Lancer“ pranašumą.

Lewistonas Porteris pirmajame kėlinyje sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį, todėl kėlinys baigėsi rezultatu 3:1. „Lancers“ pelnė dar vieną įvartį ir rezultatas tapo 4:1, bet Maya Ikewood atsakė tiesiai į Pal-Mac ir sumažino persvarą iki 4:2. Tačiau „Red Raiders“ to nepakaktų, o Lewistonas Porteris sugebėjo įmušti paskutinį įvartį, laikui pasisukus, o galutinis rezultatas buvo 5:2 „Lancers“ naudai.

„Pal-Mac“ sezoną baigs bendru rekordu 18-3-0 ir Finger Lakes East rekordu 7-0-0. „Red Raiders“ komandai tai buvo fantastiškas sezonas, atsigavęs po apmaudžios 2020 m. sezono pabaigos, kad 2021 m. pasižymėtų sekcijų šlove. 2022 m. atrodo tokie pat daug žadantys, nes rezultatyviausios žaidėjos Maya Ikewood ir Emma Robinson pirmauja sugrįžtančioje „Pal-Mac“ komandoje. .