Nr. 1 Cornell gauna shutout 18-oji Quinnipiac, 5:0

„Quinnipiac“ per pirmąjį kėlinį penktadienį pelnė tris įvarčius per 2 minutes ir 36 sekundes, o Kornelio vyrų ledo ritulio komanda taip ir neatsigavo po „People's United Center“ pralaimėjimo 5:0.

Pralaimėjimas nutraukė aštuonių rungtynių nepralaimėjimų seriją Cornell komandai (14-2-4, 9-2-2 ECAC Hockey), kuri trečią savaitę iš eilės užima 1 vietą USCHO.com ir USA Today/USA Hockey Magazine apklausoje. . Keithas Petruzzelli atmušė 22 kamuolius 18-oje vietoje esančioje „Quinnipiac“ ekipoje (15-9-1, 8-4-1). Tai buvo pirmas kartas, kai nuo 2018 m. vasario 9 d. „Big Red“ buvo užmuštas reguliariojo sezono rungtynėse, ir tai buvo pirmas kartas, kai Cornell šį sezoną pelnė daugiau nei tris įvarčius, jau nekalbant apie keturis.

Mike'as Schaferis Kornelio vyrų metu kalbasi su savo komanda prie suolo

Tai buvo taip bjauru, kaip yra, sakė Mike'as Schaferis '86, Jay R. Bloom '77 Kornelio vyrų ledo ritulio vyriausiasis treneris.

Nors „Bobcats“ perėmė kontrolę neilgai, šeimininkams prireikė kokybiškų Petruzzelli atakų, kad „Big Red“ nenugautų pirmo kraujo. Jaunesnysis puolėjas Morganas Barronas atliko puikų smūgį iš dešinio apskritimo vos 29 sekundes, bet Petruzzelli surinko tiek ritulio, kad skriejo pro skersinį.