Naujosios Anglijos patriotai „Buffalo Bills“ apžvalgoje

„Bills“ pralaimėjo pirmąsias savo sezono rungtynes ​​„New England Patriots“ ekipai, o dabar dar viena komanda mažiau nepralaimėjo. Tačiau „Bills“ gynyba atliko puikų darbą, kad „Patriots“ nepasikartotų įvarčių ir, nepaisant pralaimėjimo, jie iškovojo pergalę prieš NFL šansai .

Ir tada buvo trys. „Pats“, „Chiefs“ ir „49ers“ – visų komandų – išlieka nenugalėti žengiant į 5 savaitę. O kaip dėl „Patriots“ ir „Bills“? Ar „Patriots“ gali toliau riedėti ir ar tai Buffalo slydimo pradžia, ar jie atsigaus? Išanalizuokime žaidimą, kad rastume atsakymus į šiuos klausimus.

„Buffalo Bills“ gynyba

Gynyba atliko savo darbą ir padarė tai gerai. Tremaine Edmundas per dieną surinko 11 kamuolių , bet trys kiti paskelbė po šešis turtus paskleisti: Wallace'as, Milano ir Poyeris. Gynybinis vienetas išlaikė Tomą Brady ir jo „Patriots“ tik 224 jardus ir tik 11 pirmųjų smūgių per keturis kėlinius. 18 iš 39 ir tik 150 jardų Tomui Brady yra pergalė pagal daugumą gynybos standartų. Septyni trys ir išmušti bei devyni „Pats“ kamuoliai. Tai susiję su blogiausia Belichick era. Taigi ką duoda?

Kritinės apyvartos

„Bills“ nusikaltimas pasiekė 375 jardus ir daugiau nei dvigubai daugiau pirmųjų smūgių nei „Patriots“ – 23. Tačiau klaidos svarbiausiose vietose Billsui kainavo daug. Tai prasidėjo anksti su Josho Alleno pirmasis šios dienos pasirinkimas , kur Pats perėmė 31 jardo liniją. „Patriots“ nusileido ir pelnė įvartį, nors ir praleido PAT.

Po to, kai vyko blogesnės rungtynės, Corey'us Bojorquezas buvo blokuotas, o „Pats“ jį paleido dėl prisilietimo. Šį kartą PAT buvo geras ir staiga rezultatas 13-0. Pirmasis kėlinys „Bills“ gerbėjams buvo sunkus. Po vieno įvarčio antrajame kėlinyje atrodė, kad daugiau kaip ta pati sena sėkmė žaidžiant AFC East prieš Naująją Angliją. Tačiau trečiasis kėlinys buvo geras. Joshas Allenas skyrė 6 prieš 6 ir nuvarė BIlls į aikštę ir pelnė įvartį vos per devynis žaidimus. Ir Bills grįžta į jį 10-13. Tai buvo pirmas kartas, kai „Pats“ gynyba buvo įmušta 2019 m. sezone.

yra patvirtinta 2000 m. per mėnesį paskata

Tačiau apyvartos bėdos niekur nedingtų. Po to, kai Joshas Allenas atliko 3 perimtus kamuolius ir paliko žaidimą su galva, Mattas Barkley taip pat metė pasirinkimą. Tai labai nuvylė po to, kai „Bills“ laikė Brady ir Pats prie vartų linijos, kad priverstų įmušti įvartį. Barkley atliko puikų darbą, grąžindamas komandą atgal į raudonąją zoną... tik tada, kai Chungas atėmė permuštą perdavimą.

Turime pripažinti abi gynybas. „Pats“ gynyba žaidė neįtikėtinai gerai: „Bills“ pelnė tik 10 ir, žinoma, Tomą Brady pelnė tik 16 taškų, tuo pačiu suteikdama jam keturias papildomas galimybes, yra nuostabi „Bills“ gynybos pastanga.

Tai mus veda prie tų klausimų; ką visa tai reiškia? Ar Pats valdys stalą? nemanau. Tikiu, kad „Bills“ tiesiog suteikė kitoms gynybiškai nusiteikusioms komandoms žaidimo knygą, kuri bent vieną ar dvi pergales išmuš iš „Patriots“ sezono. O kaip dėl sąskaitų? Ar jie dabar pasmerkti regresui? Ne. Nors Pats tiesiog parodė likusiai NFL, kaip barškinti ir trikdyti Joshą Alleną. Be to, jų tvarkaraštyje liko daug laimėtų žaidimų ir net jei „Pats“ valdo stalą, jie vis tiek yra teisėtas pretendentas į vieną iš tų pakaitos simbolių. Frankas Gore'as ir toliau muša kamuolį . Barkley sulauks sėkmės, jei Allenas kurį laiką bus išvykęs. O Bills gynyba yra siaubinga.

2019 metais Buffalo dar laukia daug pergalių.