MARAUDERIAI LAIMĖ: Williamsonas parsivežė berniukų C1 klasės futbolo čempiono titulą

Drėgnas ir vėsus oras šią popietę įsivyravo Boys C1 Section V čempionato rungtynėms, o Williamson Marauders tikėjosi išlaikyti karštį, siekdami dar vienos sekcijos karūnos. Nepavykus patekti į finalą 2020 m., o 2019 m. prasibrauti, „Marauders“ šią dieną atėjo turėdami vieną tikslą.

Nors pirmąsias 10 varžybų minučių švieslentėje buvo tylu, Williamsono žaidėjas Johnas Nilesas sumušė taškų burbulą ties 13 minučių riba. Po 15 minučių pirmajame kėlinyje Rhettas Stormsas atliko perdavimą Troy Ingram ir įmušė antrąjį Marauderio įvartį ties 28 min.

ar laukinis auga plius tikrai veikia

Tada įvarčiai tylėjo beveik 40 žaidimo minučių, kai Geneseo bandė sugrįžti. Johnas Nilesas įmušė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse ties 22 m. antrojo kėlinio žyme, o tai yra potencialus draudimas. Tyrone'as Walkeris padėjo abiem Nileso įvarčiams.

Geneseo sugebėjo įmušti net 28 minutes iš Ethano Bennetto, tačiau Williamsono persvara būtų per didelė, kad atsitrauktų. Laikas baigėsi ir Williamsonas laimėjo C1 klasės titulą 3:1.

Šis titulas Williamsonui yra pirmasis nuo 2013 m., kuris baigė tris titulų durpes, pradedant 2011 m. Dabar Williamsonas antradienį C klasės valstijos atrankos etape susikaus su Kendall ir Keshequa nugalėtoju. Atkaklus.