Hobarto lakrose 11:10 įveikė Bryantą

Antrojo kurso Hobarto koledžo vartininkas Kevinas Holtbys atmušė 23 atmušimus ir atvedė „Statsmen“ šiaurės rytų konferencijos vyrų lakrose 11:10 pergalę šiandien prieš Bryanto universitetą. „Hobart“ pagerino bendrą rezultatą iki 3:1, o NEC – 3:1, o „Bulldogs“ keturių pergalių serija nutrūko ir nuslydo į 5:2, 3:1.

Holtby atsilaikė ketvirtajame kėlinyje ir atmušė 10 kartų, iš jų du – paskutinę minutę, kai Hobartas įmušė porą baudinių, kad išsaugotų vieno įvarčio pranašumą. Jo 23 sustojimai yra daugiausiai valstybės veikėjo nuo tada, kai Maxas Silberlicht '10 užfiksavo 23 atmušimus prieš Sirakūzus 2010 m. kovo 23 d.

kaip pranešti apie šuns įkandimą

Vyresnysis puolėjas Tommy Mottas, kuris šią dieną per dvejas rungtynes ​​su Bryantu pelnė keturis karjeros taškus, surinko keturis taškus, pelnydamas tris įvarčius ir atlikdamas rezultatyvų perdavimą. Vyresnysis puolėjas Ryanas Archeris ir jaunesnysis vidurio puolėjas Bradley Simas pelnė po du įvarčius. Antro kurso vidurio puolėjas Adamas Shea atkovojo šešis komandos rekordus.

kodėl mano mokesčių deklaracija vis dar apdorojama 2021 m

Bryantas, kuris šios savaitės JAV Lacrosse Top 20 užėmė 19-ą vietą ir gavo balsų tiek trenerių, tiek žiniasklaidos apklausose, gavo Trevoro Weingarteno hat-trick'ą. Pirmų metų puolėjas Loganas McGovernas tritaškių dieną taip pat pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Nathanas Laliberte'as suteikė Bryantui 15:9 pranašumą ir surinko 11 kamuolių. Antrakursis Luke'as Carracciolo atmušė 14 kartų.

Pirmąjį ketvirtį sužaidę lygiosiomis 3:3, „Bulldogs“ antrajame kadre 4:1 pranoko „Statemen“ ir kėlinį 7:4 įveikė. Bryantas pelnė įvartį ir išsiveržė į priekį, o po trijų minučių padvigubino savo pranašumą. Antrojo kurso puolėjas Troy'us Barthelme įmušė pirmąjį savo įvartį šiais metais, kad sulėtintų „Bulldogs“ pagreitį, tačiau Weingartenas pelnė du įvarčius, suteikdamas namų komandai trijų įvarčių pranašumą pertraukoje.