Atsisveikinimas SU TEISINGUMU: „Lyons“ superžvaigždė paskutinėse rungtynėse pelnė 44 taškus, kai C.G. Finney išstumia „Lions“ iš posezonio

Penktadienio vakarą „Blue Cross“ arenoje užėmęs savo mokyklos 19-ąjį atkarpos titulą, Liono vyresnysis Justice'as Smithas ir jo komandos draugai atkreipė dėmesį į bėgimą pagal valstijos titulą. Pirmoji jų kliūtis būtų susidorojimas su kietu C.G. Finney komanda, V skyriaus C1 klasės čempionai, Niuarko vidurinėje mokykloje pirmadienio vakarą.

Priešais sausakimšą sporto salę Liono vyresnysis apsikeitė smūgiais su C.G. Finney vyresnysis išskirtinis Keeganas Ocorras ir 8 klasės fenomenas Markusas Robinsonas. Galų gale tai buvo C.G. Finney Falconsas ir vyriausiasis treneris Joe Marchandas, kuris trečiadienio vakarą „Blue Cross“ arenoje iškovotų pergalę 92:88 ir susikautų Cal-Mum C klasės žaidime.

„Google chrome“ netinkamai įkelia puslapius 2018 m

„Lyons“ pirmavo 12:5 ir atsiliko 2 pirmojo kėlinio tritaškiais iš vyresniojo Davido Weaverio, bet Finney vėl audringai atsitraukė ir po pirmojo kėlinio pirmavo 21:19.

Per kėlinio pertrauką jie padidino pranašumą iki 43:39, atsilikę nuo 17 pirmojo kėlinio taškų Markuso Robinsono ir Finney vyresniojo Calebo Angerio, kuris palaidojo 5 tritaškius.

įterptieji vaizdo įrašai nerodomi naudojant „Chrome“.

Finney antrajame kėlinyje persvarą padidintų net iki 11 taškų. „Lyons“ sumažino skirtumą iki 1 taško, bet Finney atsakė Ocorro ir Robinsono kibirais ir padidino skirtumą iki 8. Ocorr paskutiniame ketvirtyje nuo baudų metimo linijos atmušė 6:8, kad užtikrintų pergalę ir priartėtų prie vartų. Vieno iš visų laikų didžiųjų, kada nors vilkėjusių Liono uniformą, karjerą.

Justice'as Smithas baigtų su 44 taškais ir karjerą baigtų vos 11 taškų iki 2000 ribos. Davidas Weaveris paskutinėse rungtynėse „Lions“ gretose pelnė 18 taškų, pataikęs 4 tritaškius. Antro kurso studentas Horace'as Bettsas IV surinko 9, jaunesnysis Benji Kempas surinko 8, o vyresnysis Aaronas Romero surinko 4 taškus. Antro kurso studentas Justinas Smithas pelnė 2 taškus.

„Falcons“ gretose Keeganas Ocorras pelnė 36 taškus, 27 antrajame kėlinyje, o 8 klasės mokinys Markusas Robinsonas surinko 29. Calebas Angeris pelnė 24 taškus, pataikęs 6 tritaškius, o vėliau prasižengė. Vieninteliai kiti „Falcons“ pelnė 2 taškus Joshas Tayloras ir vieną baudos metimą pataikęs Xavieras Smithas.

Vyriausiasis treneris Deanas Schottas II ir jo „Lions“ sezoną baigia kaip V skyriaus C2 klasės čempionai, o bendras rekordas yra 21:3.