ER/Gananda nusileidžia Chenango Forks valstijos pusfinalyje 39:18

Nuotrauka per: Marquel Slaughter

Šeštadienio popietę Cicero-North Syracuse vidurinėje mokykloje vykusiame šaltame ir apsnigtame C klasės valstijos pusfinalyje East Rochester/Gananda Bombers (12-1) nusileido Chenango Forks Blue Devils (11-1) galutiniu rezultatu 38:19. .

Chenango žaidėjo Zanderio Arnoldo tiesiog nepavyko sustabdyti, nes jis pelnė keturis kamuolius ir užfiksavo perimtą kamuolį, vedęs „Blue Devils“ į septintąsias valstijos čempionato rungtynes ​​per pastaruosius devynerius metus.

Trys iš keturių Arnoldo smūgių buvo atlikti pirmajame kėlinyje, o „Chenango Forks“ antrojo kėlinio viduryje pirmavo 21:0.

ER/Gananda pagaliau įsiveržė į lentą prieš pat kėlinį, o Chenango Forks pertraukoje pirmavo 21:6.

„Bombers“ antrąjį kėlinį pradėjo taikliais ir sumažino „Blue Devils“ pranašumą 21:12, o trečiajame kėlinyje Chenango Forks liko be įvarčių. Tačiau tai buvo taip arti, kaip bebūtų. Ketvirtajame kėlinyje Chenango Forks 18:6 pranoko ER/Ganandą ir iškovojo pergalę.

„Chenango Forks“ žais „Schuylerville“ C klasės valstijos čempionato rungtynėse penktadienio vakarą „Carrier Dome“ Sirakūzuose.