Cornell sunkiai pralaimi Colgate'ui

Jaunesnysis Richie Kenney metė 268 jardus, o 87 jardų atmuštas kamuolio atmušimas dėl vyresniosios Jelani Taylor smūgio pirmojo kėlinio pabaigoje paskatino Kornelio futbolo komandos ralį šeštadienį, bet Colgate privertė apyvartą sumažinti savo teritorijoje. paskutinę minutę išlaikyti pergalę 21:20 prieš Big Red Schoellkopf Field. Cornell nusileido iki 1:4, o Raiders pagerino iki 1:7.

Vyresnysis Haroldas Colesas atskriejo 89 jardus iš 17 smūgių už Cornell, kuris pirmą kartą žaidime pelnė įvartį po 39 jardų įvarčio jaunesniajam Garretto Patla. Antrojo ketvirčio pabaigoje „Colgate“ atsakė keliais taikliais ir išsiveržė į priekį 14:3, o tada prieš pat kėlinį buvo puikioje pozicijoje, kad nustumtų persvarą toliau nuo Kornelio 3 jardų linijos. Pirmakursis Jake'as Stebbinsas, atleidęs „Colgate“ gynėją Grantą Brenemaną, privertė suklupti, o Tayloras dramatiškai sugrįžo. Vietoj 17 taškų deficito kėlinyje, Patla papildomas taškas pritraukė Cornellą į keturių taškų pertrauką.

Pirmajame Kornelio futbolo komandos kėlinyje Haroldas Colesas veržiasi į šoną

Didysis raudonasis išsiveržė į priekį trečiajame ketvirtyje Kenney 5 jardų perdavimu jaunesniam SK Howardui. „Raiders“ kito važiavimo metu atsakė smūgiu ir išsiveržė į ketvirtą vietą. Cornell atmušė vieną tašką prieš Patla 28 jardų vartus 13:49, bet priartėti negalėjo.