Cornell pagerino rezultatą iki 7:0, įveikęs „Quinnipiac“.

Jaunesnysis vartininkas Matthew Galajda atmušė 13 iš 22 atmušimų trečiajame kėlinyje ir padėjo antro kurso puolėjui Michaelui Regushui antrajame kėlinyje pelnyti galingą įvartį ir tapti Kornelio vyrų ledo ritulio komandos nugalėtoju, 2:1 nugalėjus ECAC Hockey. varžovas Quinnipiac penktadienio vakarą Lynah Rink. Po pergalės „Big Red“, užėmusi antrąją vietą šalyje tiek USCHO.com, tiek „USA Today/USA Hockey Magazine“ apklausose, antrą kartą per pastaruosius trejus metus pagerino rezultatą iki 7:0.

Michaelas Regushas antrajame Kornelio vyrų kėlinyje įmuša pergalingą įvartį

ar 2020 metais bus padidintas socialinis draudimas

Nors pirmasis kėlinys įvarčių nedavė, jis baigėsi aktyvumu prieš Galajdą. Jis keletą kartų atrėmė puikią atkarpą iš trijų „Quinnipiac“ keistų smūgių per vos 27 sekundes.

Cornell (7:0, 5:0 ECAC Hockey) antrojo kėlinio pradžioje pirmasis įmušė jaunesniojo puolėjo Brendeno Locke'o vartus. „Quinnipiac“ (6-5-1, 2-2-1) atmušė penktąjį Nicko Jermaino įvartį sezone ir išlygino rezultatą 1, tačiau Regushas tik po dviejų minučių vėl iškėlė „Big Red“ į priekį. Pirmą kartą nuo 2005–2006 m. sezono „Big Red“ komandai, kuri pirmauja šalyje su 40% konversijų rodikliu, ji įmušė bent po vieną įvartį per pirmąsias septynias komandos rungtynes.