Chase'as Elliottas laimėjo pirmąsias karjeros lenktynes ​​Watkins Glen

Po aštuonių karjeros antrosios vietos vietų Chase'as Elliottas pagaliau laimėjo NASCAR taurės seriją. 22 metų futbolininkas sekmadienį 99-ajame starte Watkins Glen International turnyre išsinešė pirmąją languotą vėliavą.

Elliottas ir Kyle'as Buschas turėjo stipriausius automobilius trasoje, tačiau paskutiniame etape Buschas susidūrė su degalų problema ir dėl pergalės pradėjo kovą vienas prieš vieną su Martinu Truexu jaunesniuoju. Nepaisant stipraus lenktynių nugalėtojo stūmimo, Elliottas paskutiniuose ratuose sugebėjo atsilaikyti nuo Truex.

9-as pilotas tampa antruoju jauniausiu šio sezono lenktynėse laimėjusiu vairuotoju. Keliais mėnesiais už Elliotą jaunesnis Erikas Jonesas tapo jauniausiu šiais metais laimėjusiu vairuotoju, kai liepos mėnesį Deitonoje užėmė languotą vėliavą. Tai taip pat 250-oji „Hendrick Motorsports“ pergalė ir komandai nutraukia 36 lenktynių be pergalių seriją.