ČEMPONAI: Pal-Mac merginos iškovojo lietaus permirkusios B1 klasės V skyriaus titulą

Penktadienio vakarą Finger Lakes bendruomenės koledže lyjant lietui, „Pal-Mac Red Raiders“ tikėjosi atimti pergalę iš Hornelio „Red Raiders“. Rungtynėse, kuriose atrodė, kad likimas nulėmė rungtynes, „Pal-Mac“ pralenks lietų, o „Hornell“ rezultatu 2:0 užsitikrins V skyriaus B1 klasės titulą. Tai buvo trečiasis jų čempionatas per pastaruosius 6 sezonus, o praėjusių metų komandą atmetė Covidas, uždaręs komandą prieš posezonį.

Pirmas kėlinys išgyveno likimo jausmą – abi „Red Raider“ komandos kėlinio metu kovojo 0:0. Stiprėjant lietui, veiksmas aikštėje sustiprėjo. Molly Seither antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė įvartį į vartus, o tai duotų toną likusiai rungtynių daliai. Maya Ikewood įmušė draudiminį įvartį ties 26 m. riba, per kurią lietus pasiekė karštligę. Tačiau tai būtų viskas, ko prireiks Pal-Mac, nes jie sugebėjo kontroliuoti didžiąją dalį kamuolio judėjimo paskutines 14 žaidimo minučių. „Red Raiders of Pal-Mac“ paskutinėmis sekundėmis atmušė kamuolį, o tai leido jiems užsitikrinti B1 klasės karūną.

Šis titulas yra trečiasis daugiametės „Finger Lakes East“ merginų futbolo jėgos „Pal-Mac“ titulas per šešerius metus, datuojamas 2016 ir 2018 m.

„Pal-Mac“ antradienio vakarą B klasės valstijos atrankos etape susigrums su Haverlingu, vietoje ir laiku, kuris bus nustatytas.