Boeheimo armija eliminuota per TBT: prastas šaudymas, įvarčių trūkumas pražudo Sirakūzų komandą

Boeheimo armijos siekis dėl pirmojo TBT titulo žlugo po to, kai šeštadienį Kolumbo turnyro ketvirtfinalyje 65:48 pralaimėjo „Sideline Cancer“ komandai.

Boeheimo armijoje 14 taškų pelnė Ericas Devendorfas. Andrew White'as III pelnė 11 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, o Johnas Gillonas pridėjo 10 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Donte'as Greene'as surinko devynis kamuolius.

Pirmuosius du kėlinius žaidimas vyko kaip gynybinė kova. Per pertrauką Boeheimo armija ir „Sideline Cancer“ buvo lygios 24:24. „Sideline Cancer“ perėmė valdžią trečiajame kėlinyje ir kėlinyje 24:10 įveikė Boeheimo armiją. Boeheimo armija taip ir neatsigavo nuo deficito.

2020 m. TBT buvo šeštas kartas, kai Boeheimo armija varžėsi per septynerių metų turnyro istoriją. Boeheimo armijos generalinis direktorius Kevinas Belbey ir treneris Ryanas Blackwellas, abu Sirakūzų absolventai, vadovavo šiemet.