„Amerks“ geriausi „Phantom“ susišaudymai

Naujokai puolėjai Jackas Quinnas ir JJ Peterka abu sužavėjo savo pirmoje sezono serijoje ir įvedė Rochester Americans (8-5-0-0) į pergalę 5:4 prieš Lehigh Valley Phantoms (3-8-3-1). Penktadienį „The Blue Cross“ arenoje.

Po pergalės „Amerks“ laimėjo aštuonias iš paskutinių 12 rungtynių, įskaitant keturias ant namų ledo. Ročesteris gali pasigirti 3-0-1-0 prieš Lehigh Valley rekordą per pastaruosius penkerius metus Flower City, o taip pat uždirbo bent vieną tašką per šešias iš aštuonių paskutinių rungtynių su 'Phantoms' 2016 m. gruodžio 30 d. 4-2-1-1 per tą laikotarpį. Kiekviename iš aštuonių varžybų per tą atkarpą laimėjusi komanda pelnė bent tris įvarčius.

Puolėjas Brettas Murray pelnė ketvirtą ir penktą įvartį per pastarąsias penkerias rungtynes, o Peterka ir Linusas Weissbachas pelnė keturis įvarčius. Oskari Laaksonenas, Ethanas Prow, Seanas Malone'as, Mattiasas Samelssonas, Joshas Tevesas ir Quinnas atliko po vieną rezultatyvų perdavimą.

Vartininkas Michaelas Houseris pirmą kartą startavo AHL šį sezoną ir septintą nuo 2016–2017 m. Naktį jis baigė 28 atmušimais, be dviejų, su kuriais susidūrė pergalę.

ar turite grąžinti stimulo čekį

„Phantoms“ pirmaujantis taškų rinkėjas Morganas Frostas surinko sezono rekordą tritaškius (1+2), o Garrettas Wilsonas, Connoras Bunnamanas ir Gerry Mayhew – visi pasižymėjo pralaimėjimo serijoje. Šio vakaro pralaimėjimas už reglamentą buvo ketvirtas Lehigh Valley šį sezoną, bet pirmas įgūdžių varžybose.

„Netminder“ Felixas Sandstromas (3-5-3) pasirodė 12-ą kartą pirmaujantis lygoje ir, nepaisant to, kad atliko 20 atmušimų, iš kurių vienas buvo per šaudymą, patyrė pralaimėjimą.

Ročesteris, kuris trečiajame kėlinyje pelnė porą įvarčių, panaikindamas vieno įvarčio deficitą, pamatė, kad „Phantoms“ išlygino rezultatą 4:4, o iki pratęsimo liko 1:27. Ant Lehigh slėnio žaidimo lygiavimo žymeklio jie ištraukė Sandstromą, o komandos turėjo keturis čiuožėjus.

Papildomo freimo metu „Amerks“ turėjo ritulį didžiąją dalį atidarymo tris minutes, kol buvo nušvilptas už įlaipinimo pažeidimą 2:05.

Po to sekančiame jėgos žaidime „Phantoms“ laikė ritulį puolimo zonoje beveik visą baudos laiką. Gynėjai Casey'us Fitzgeraldas, Samuelssonas, Tevesas ir Prow bei puolėjai Michaelas Merschas ir Markas Jankowskis neleido smūgiuoti į rungtynių eigą.

Kvinas atidarė įgūdžių konkursą, kai akinančiu žingsniu išvedė Rochesterį 1:0, o Houseeris paneigė Mayhew ir Frostą. Trečiajame raunde Peterka iškovojo pergalę šaudykloje, kai blokuotojo pusėje įveikė Sandstromą.

Pirmąjį kėlinį Ročesteris pradėjo dviejų įvarčių persvara, kai Murray ir Weissbachas skyrė 5:17 ir šeimininkai pirmavo 2:0 7:34. Tačiau Lehigh Valley atmušė tris kamuolius iš eilės ir per paskutines 20 žaidimo minučių pirmavo 3:2, įskaitant įvarčių porą 12 sekundžių skirtumu.

Tačiau trečiajame kėlinyje „Amerks“, kuris apvertė scenarijų iš antrojo kėlinio, nes buvo pralenktas 19:4, apribojo „Phantoms“ tik trimis metimais, kol Murray ir Peterka atkovojo Rochesterio pranašumą 4:3.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Mayhew privertė atlikti pratęsimo posmą, kol Quinnas ir Peterka laimėjo pergalę per susišaudymą.

PAGRINDINIAI ŽAIDIMO AKTYVAI:

Šeštadienį, lapkričio 20 d., Adirondack banko centre „Amerks“ pradeda dviejų žaidimų setą su nepralaimėjusia Utica Comets. Žaidimo laikas numatytas 19:00 val. prasidės ir bus tiesiogiai transliuojamas per „The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester“ ir AHLTV.