„Amerks“ 7:3 įveikė „Bears“.

Ročesterio „Americans“ (10-6-0-0) išsiveržė į priekį 4:0 ir niekada neatsigręžė į savo kelią į Hershey Bears (8-6-2-1) pramušimą 7:3 penktadienio vakarą. Amerikos ledo ritulio lygos kertinių franšizių mūšis „The Blue Cross“ arenoje.

„Amerks“ išsiveržė ir pelnė keturis geriausius sezono įvarčius, o šeši skirtingi žaidėjai atliko daugiataškius. Šios dvikovos buvo 461-asis visų laikų susitikimas tarp dviejų seniausių AHL komandų ir pirmasis Ročesteryje nuo 2019 m. spalio 23 d. Po pergalės Ročesteris, kuris iš viso laimėjo 10 iš paskutinių 15 rungtynių, pelnė bent vieną tašką. šešios iš paskutinių 11 žaidimų su „Bears“ datuojamos 2016–2017 m. kampanijoje, o per tą laikotarpį buvo 5-5-1-0.

Jackas Quinnas ir Markas Jankowskis pelnė po vieną įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus, o Peytonas Krebsas atliko tris rezultatyvius perdavimus. Michaelas Merschas (2+0), Ethanas Prow (0+2) ir JJ Peterka (0+2) užfiksavo kelių taškų žaidimą. Po vieną įvartį pelnė Masonas Jobstas, Seanas Malone'as ir Ryanas MacInnisas. Oskari Laakonen ir Joshas Tevesas pelnė rezultatyvų perdavimą.

Vartininkas Ukko-Pekka Luukkonenas (6-6-0) pasirodė aštuntą kartą per pastarąsias devynerias rungtynes ​​ir buvo 12-as bendroje įskaitoje. Suomijos tinklinis gynėjas atmetė 40 metimų, iš kurių 27 per paskutines 40 žaidimo minučių, ir iškovojo šeštąją pergalę sezone. Luukkonenas AHL lygoje užima lygiąją šeštąją vietą pagal pergales, o pagal žaistas minutes (685) ir pagal rungtynes ​​(12) užima ketvirtą vietą.

Dviejų padėjėjų naktį Joe Snively tempė „Bears“ puolimą, o Masonas Morelli, Garrettas Pilonas ir Kody Clarkas uždegė lempą. Nuo lapkričio pradžios Snively pelnė septynis įvarčius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus ir pelnė 14 taškų, taip pat per tą laikotarpį atkovojo tris tritaškius ir penkis kartus.

Pirmajame freime abu klubai kartu skyrė 52 baudos minutes ir „Amerks“ išsiveržė į priekį 3:0. Du iš Ročesterio žaidėjų atėjo dėl žmogaus pranašumo, o kiti – per kelias sekundes po jėgos žaidimo.

Merschas pelnė du iš trijų įvarčių savo antrosiose kelių įvarčių rungtynėse šį sezoną. Tai buvo pirmas kartas, kai jis du kartus pelnė įvartį per tą patį laikotarpį nuo 2017 m. kovo 24 d., būdamas „Ontario Reign“ narys. „Amerks“ komandos kapitonas per paskutines 14 rungtynių surinko 16 taškų (9+7) ir pelnė penkis daugiataškius ir pakilo į antrąją vietą komandoje.

„Rochester“ padidino savo pranašumą iki keturių ties 16:09 antrajame kėlinyje, kai Malone'as sumušė Peterkos ir Teveso padavimą ant ledo.

Hershey ištrynė nulį rezultatų suvestinėje per paskutines 30 kadro sekundžių, kai Clarkas ir Snively lenktyniavo 2 prieš 1.

Per pirmąsias aštuonias paskutinės strofos minutes lokiai pridėjo porą įvarčių mažiau nei minutės skirtumu, kad atremtų Jobsto jėgos žaidimo rezultatą ties 4:09.

2000 per mėnesį paskatų patikros atnaujinimas

Po to, kai Hershey atmušė rezultatą 5:3, Rochester atsakė dviem kitais įvarčiais, kad žaidimas būtų nepasiekiamas, nes Quinnas ir Jankowskis įmušė atitinkamai 10 ir ketvirtą sezono įvartį.

PAGRINDINIAI ŽAIDIMO AKTYVAI:

„Amerks“ baigia trijų rungtynių savaitę, nes šeštadienį, lapkričio 26 d., jie išvyksta į pirmąją sezono kelionę į Upstate medicinos universitetą, kur susitiks su Sirakūzų „Crunch“. 19:00 val. Varžybos bus antrosios iš 12 numatytų dviejų Šiaurės diviziono varžovų rungtynių, o visas veiksmas bus tiesiogiai transliuojamas per „The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester“ ir AHLTV.